Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Тракия
109 990 €
215 121.74 лв.

(1 719 €, 3 362.07 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:11 на 15 април, 2026 год.
Обявата е посетена 154 пъти.
Площ:
64 m2
Етаж:
5-ти от 10
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

ЛУКС / КОМФОРТ / КАЧЕСТВО В ЕДНО-ОЛИМПИЯ ПАРК

Консултант Недвижими Имоти: Мариела Чолпанова- тел.: 0894555650
Детайлна информация на : www.novdom1.bg - Реф. :85426

Разпределението на апартамента е следното:
19м2-Дневна с трапезария
-Предверие
11м2-Спалня
-Баня с Тоалетна
-Тераса
-Склад

За Сградата:
-Разполага с БАСЕЙН
-Стратегическа локация
-Тиха и спокойна част на квартал ''Тракия''
-Първокачествени материали на строителство
-Модерна визия

Допълнителни качества, които получавате:
-Изключително слънчев и топъл имот
-Среден етаж
-Без скосове и отстъпи
-Сигурност, качество и прецизност

📞 Как да се свържете с мен:
📞 Телефон 0894555650
📱 Viber - 24/7 - 0894555650
📱 WhatsApp - 24/7 - 0894555650
За контакт:
0894555650
Брокер:
Мариела Чолпанова
0894555650

Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Тракия
Обява: 1b177624788527990

109 990 €
215 121.74 лв.
История на цената
(1 719 €, 3 362.07 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Тракия